Як підібрати шпалери для кухні, які варіанти найбільше підійдуть?

19 августа
Як підібрати шпалери для кухні, які варіанти найбільше підійдуть?

       Кухня – куточок квартири, в якому обговорюються всі важливі питання, будуються плани на майбутнє і діляться враженнями про прожитий день. Саме в цій частині приміщення дружини (матері, дочки) вкладають душу в процес приготування їжі, експериментують і розвивають свої здібності.

       На бажання готувати і проводити час в цій частині квартири (будинку) особливий вплив має дизайн кімнати. Правильний підхід до оформлення кухні посприяє частим сімейним посиденькам і розмовам за чашкою чаю. Прийнявши рішення змінити інтер'єр, відразу ж виникає питання: Як вибрати шпалери для кухні

       Перше, про що доводиться задуматися – це про кольорову гамму. Відчувати затишок і прилив сил, створити власну теплу атмосферу на кухні допоможуть правильно підібрані принти і кольори. Кожен обирає варіанти в залежності від власних уподобань, меблів і розмірів кухні. Деяким подобаються яскраві кольори і поєднання (червоний, жовтий, фіолетовий, зелений), друга половина надає перевагу нестаріючій класиці і ніжним полотнам (колір слонової кістки, елементи позолоти, перли тощо). За винятком кольору і зовнішнього вигляду на питання: «Які шпалери краще для кухні?» відповідає відповідність виробів деякими характеристиками.

Які шпалери вибрати для кухні? Поради та рекомендації:

       Всього існує чотири вимоги, яким повинні відповідати вибрані вироби. Спочатку звертаючи увагу на всі нюанси, уважно вибираючи шпалери, кожен покупець гарантовано отримує якісне і гідне оформлення кухні.

       1. Головною відповіддю на питання: «Які вибрати шпалери на кухню?» стане відповідь – вологостійкі. У господинь на кухні завжди щось кипить, смажиться і печеться. Внаслідок всіх цих процесів температура в приміщенні часто підвищується, а повітря стає вологим.

1218-e1420714840121-630x376-e1431441748385

       Часте готування, бризки жиру і неприємні запахи негативно впливають на матеріал оздоблення стін. Тому звертайте увагу на варіанти, що підлягають миттю та догляду. У багатьох продавців в асортименті присутні миючі (супер миючі) варіанти, що найбільше підходять для кухні. Можливість їх очищення за допомогою вологої губки і стійкість до миючих засобів – основні їхні переваги.

       2. Другим показником, що підказує, як вибрати шпалери для кухні, є щільність полотна. Для кухні необхідно вибирати найбільш щільні варіанти (флізелінові, склошпалери, вінілові). Ця характеристика дозволяє виробам тривалий час зберігати свій первісний вигляд.
       3. Параметр під номером три – світлостійкість. Якщо кухня знаходиться на сонячній стороні, то виходом з ситуації (як підібрати шпалери на кухню) стане вибір світлостійких товарів. Вигорілий принт і колір здатний тільки зіпсувати враження від кімнати, створивши відчуття дискомфорту і викликавши бажання скоріше переробити ремонт.
       4. Паропроникність – остання, але не менш важлива властивість. Якщо шпалери для кухні не будуть встигати просихати, слід бути готовим до втрати початкової структури виробів, неприємного запаху на кухні і швидкому виникненню грибка.
       Вибираючи матеріали і роздумуючи над тим, які шпалери на кухню підійдуть – люди довіряють своїм інстинктам і красивим візерункам. Приділивши трохи уваги характеристиками, кожна людина зможе знайти креативний, гідний і якісний варіант. Хочеться зазначити, що особливою популярністю при оформленні стін на кухні користуються шпалери під фарбування.

+++++
Комментарии
12 августа 2018 г.
Имя: Олександра
хочу бордові чи червоні шпалери
Ответить
Залиште коментар
Имя*:
Коментар:

Введіть код з картинки:
   * — Поля, обов'язкові для заповнення

Последние комментарии

Имя: galkositskaya@gmail.com

есть ли эти обои в наличии спасибо

08 февраля, пятница
Имя: CarolynMessy

Realizzazione di siti internet ed e-commerce. Realizzazione Gestionali. Analisi Progetti Custom. Consulenza Gratuita. Modelli: Siti Vetrina, Siti Dinamici, Siti Custom, Siti Responsive. Realizzazione di siti moderni e performanti, e-commerce, portali web, sistemi di raccolta ed analisi dati online....

31 января, четверг
Имя: CarolynMessy

Realizzazione di siti internet ed e-commerce. Realizzazione Gestionali. Analisi Progetti Custom. Consulenza Gratuita. Modelli: Siti Vetrina, Siti Dinamici, Siti Custom, Siti Responsive. Realizzazione di siti moderni e performanti, e-commerce, portali web, sistemi di raccolta ed analisi dati online....

30 января, среда