Як підібрати шпалери для кухні, які варіанти найбільше підійдуть?

19 августа
Як підібрати шпалери для кухні, які варіанти найбільше підійдуть?

       Кухня – куточок квартири, в якому обговорюються всі важливі питання, будуються плани на майбутнє і діляться враженнями про прожитий день. Саме в цій частині приміщення дружини (матері, дочки) вкладають душу в процес приготування їжі, експериментують і розвивають свої здібності.

       На бажання готувати і проводити час в цій частині квартири (будинку) особливий вплив має дизайн кімнати. Правильний підхід до оформлення кухні посприяє частим сімейним посиденькам і розмовам за чашкою чаю. Прийнявши рішення змінити інтер'єр, відразу ж виникає питання: Як вибрати шпалери для кухні

       Перше, про що доводиться задуматися – це про кольорову гамму. Відчувати затишок і прилив сил, створити власну теплу атмосферу на кухні допоможуть правильно підібрані принти і кольори. Кожен обирає варіанти в залежності від власних уподобань, меблів і розмірів кухні. Деяким подобаються яскраві кольори і поєднання (червоний, жовтий, фіолетовий, зелений), друга половина надає перевагу нестаріючій класиці і ніжним полотнам (колір слонової кістки, елементи позолоти, перли тощо). За винятком кольору і зовнішнього вигляду на питання: «Які шпалери краще для кухні?» відповідає відповідність виробів деякими характеристиками.

Які шпалери вибрати для кухні? Поради та рекомендації:

       Всього існує чотири вимоги, яким повинні відповідати вибрані вироби. Спочатку звертаючи увагу на всі нюанси, уважно вибираючи шпалери, кожен покупець гарантовано отримує якісне і гідне оформлення кухні.

       1. Головною відповіддю на питання: «Які вибрати шпалери на кухню?» стане відповідь – вологостійкі. У господинь на кухні завжди щось кипить, смажиться і печеться. Внаслідок всіх цих процесів температура в приміщенні часто підвищується, а повітря стає вологим.

1218-e1420714840121-630x376-e1431441748385

       Часте готування, бризки жиру і неприємні запахи негативно впливають на матеріал оздоблення стін. Тому звертайте увагу на варіанти, що підлягають миттю та догляду. У багатьох продавців в асортименті присутні миючі (супер миючі) варіанти, що найбільше підходять для кухні. Можливість їх очищення за допомогою вологої губки і стійкість до миючих засобів – основні їхні переваги.

       2. Другим показником, що підказує, як вибрати шпалери для кухні, є щільність полотна. Для кухні необхідно вибирати найбільш щільні варіанти (флізелінові, склошпалери, вінілові). Ця характеристика дозволяє виробам тривалий час зберігати свій первісний вигляд.
       3. Параметр під номером три – світлостійкість. Якщо кухня знаходиться на сонячній стороні, то виходом з ситуації (як підібрати шпалери на кухню) стане вибір світлостійких товарів. Вигорілий принт і колір здатний тільки зіпсувати враження від кімнати, створивши відчуття дискомфорту і викликавши бажання скоріше переробити ремонт.
       4. Паропроникність – остання, але не менш важлива властивість. Якщо шпалери для кухні не будуть встигати просихати, слід бути готовим до втрати початкової структури виробів, неприємного запаху на кухні і швидкому виникненню грибка.
       Вибираючи матеріали і роздумуючи над тим, які шпалери на кухню підійдуть – люди довіряють своїм інстинктам і красивим візерункам. Приділивши трохи уваги характеристиками, кожна людина зможе знайти креативний, гідний і якісний варіант. Хочеться зазначити, що особливою популярністю при оформленні стін на кухні користуються шпалери під фарбування.

+++++
Залиште коментар
Имя*:
Коментар:

Введіть код з картинки:
   * — Поля, обов'язкові для заповнення

Последние комментарии

Имя: 0968919596

Здравствуйте . Хотим приобрести эти обои виразмере 20 рулонов.

18 сентября, понедельник

Ці шпалери мають дві хвилі стійкості, це вказує на те, що шпалери мають непогану стійкістю до вологої обробки. Їх можна мити вологою м’якою ганчіркою або губкою з милом. Однак не варто ретельно відтирати плями на стінах, так як паперові шпалери погано витримують механічний вплив.

07 сентября, четверг
Имя: ира

чи можна ці обої мити?

06 сентября, среда